אימייל

rft86@gmail.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

הלו ידידיי וידידותיי היקרים,

מה ניש? חשיש. בדיחה די גרועה, יש לציין. קוראים לי חמוטל, ואני נערת ליווי גאה, שמספקת שירותי ליווי באחת מן דירות דיסקרטיות. אני בת שלושים וארבע, וכבר הרבה שנים, נראה שכאילו זה כל חיי אני נערת ליווי שחיה ונושמת דירות דיסקרטיות. כאשר מגיעים אליי לקוחות לאחת מאותן דירות דיסקרטיות אני מבקשת, יותר נכון דורשת מהם לעשות מקלחת זריזה, בשביל ההיגיינה, ולאחר היכרות וחילופי דברי נימוסין, הם קודם כל מפקידים בידיי כמה מאות ₪, בשביל שירותי ליווי של פחות משעה.

למרות שאתם בוודאי חושבים שיש לי עשרות סיפורים על דירות דיסקרטיות, חשבתי לספר לכם על החוויה שעבר הלקוח שלי טל. זה היה יום ראש השנה, בדיוק בתקופה שכזאת. טל ישן. בלי מסיבות כבדות בלילה הקודם, הוא החליט שראה מספיק ערבי ראש השנה בשביל להבין שכל ראש השנה כמעט אותו דבר. אז הוא המשיך לנוח עם עצי בוקר; מוכן למסיבה שהוא באמת רצה. טל התעורר והחליט לגלוש קצת ברשת האינטרנט, הוא סרק את מודעות שירותי הליווי באתר אינטרנט גדול. לרוב, לדעתו, זאת הייתה "האכלה בתחתית". מרבית הפרסומים הם זבלים עד כדי דוחים, ואלו שנראים טוב, כנראה טובים מכדי להיות אמתיים. למצוא משהו מעניין היה כמו לחפש מחט בערימת שחת. מודעה אחת ממש משכה את טל. שילוב של אימא ובת שמספקות שירותי ליווי באותן דירות דיסקרטיות, נכתב במודעה. טל לחץ על המודעה בדיוק כמו עיסוי בתל אביב . מה שהוא ראה בהחלט משך את תשומת לבו – "התינוקת של רוסנה בעיר".

טל הבין שהוא מכיר את האימא שבמודעה. טל בדקת שלוש פעמים את מספר הטלפון שלה, זאת הייתה אישה שהוא ראה פעם באזור צווארון כחול של העיר. רוסנה היא אישה בוגרת; הדרך שבה מתוארות על פי רוב נערות ליווי מעל גיל שלושים וחמש. אך היא רזה ובכושר; היא מתאמנת באופן קבוע. טל למדת חיש מהר שהמומחיות של רוסנה היא מתן מציצות. הוא ידעת איך רוסנה ניהלה גברים לתוך זה. בפעם הראשונה שטל הלך לראות אותה, הוא צלצל לטלפון הנייד של רוסנה כשהגיע לשם. טל אמר לרוסנה שהוא בחוץ, במגרש החניה; רוסנה נתנה לו את מספר הדירה הדיסקרטית שלה. ואז – בנימה מתנצלת שנשמעה קצת מתורגלת מדי – אמר – "נגמרו לי הקונדומים". מעולם לא שמעתי את השורה הזאת לפני כן. לעזאזל, חשבתי, בוא נתחיל. "זה בסדר," אמרתי ונשמעתי סימפטית. "אולי תוכלי פשוט לתת לי מציצה". רוסנה צחקה קלות. "אולי אני יכולה לעשות את זה". ומאז זה מה שרוסנה עושה, כל פעם. השגרה מוכרת. טל נכנס, הם מתחבקים ומתנשקים כמו חברים ותיקים. אחר כך עוברים לחדר השינה; טל פושט את הבגדים שלו ונשכב על המיטה. רוסנה מורידה את בגדיה, מתכרבלת לידו ומוצצת לטל את הזין. היא מוצצת את זה עד שהוא גומר לגמרי, גורמת לטל לפוצץ את העומס שלו בפה, ולבלוע כל טיפה. רוסנה לא מרפה עד שהפועם של האיבר שלו מאט ולבסוף מפסיק. אבל כמו כל מודעה כוזבת, לא היה זכר לבת של רוסנה, והנה הלכה לה עוד פנטזיה לפח…

מאמרים מומלצים