אימייל

rft86@gmail.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

נמסטה חברים וחברות יקיריי,

לפני חודש חזרתי מהודו, מה אגיד לכם? אתם חייבים לבקר שם, עולם אחר. שמי שומרת, ואני בת ארבעים, פחות או יותר, בגילי כבר לא סופרים. מזה כמה עשורים שאני מספקת שירותי ליווי. למי שתמה בינו לבין עצמו, שירותי ליווי זה עולם בפני עצמו, יש קשיים בדרך, לא כל שירותי ליווי נוצרו שווים, וכל אישה חווה שירותי ליווי בצורה אחרת. רציתי לשתף אתכם באחת החוויות שעברתי במסגרת שירותי ליווי שאני נותנת.

ובכן, יום בהיר אחד נכנס לחיי לירוי. הוא היה גדול ממני בכמה שנים טובות, אי אפשר להגיד שהוא היה נראה כמו השחקן המסורתי, אבל הייתה ללירוי מטרה אחת ויחידה והיא להיכנס למכנסיים של אישה באמצעות אמירת כל מה שהיא רוצה לשמוע. לירוי היה ידידותי מספיק, כמו הרבה גברים, אך שלא כמו שחקן אמתי לירוי נראה בהחלט אמתי. אני לא התפתיתי על ידי שחקן כבר שנים רבות, הרבה לפני שהתקבלתי לעבודה בסוכנות הליווי שלי, והייתי משוכנעת שייקח הרבה עד שגבר יתעתע בי ככה. אפשר לרחרח שחקן על ידי האופן שבו הוא מסתכל עלייך כשהוא חושב שלא תשימי לב. כמו למשל – כשנכנסתי לראשונה לדירה הדיסקרטית מצאתי מיד מראה על הקיר הרחוק שבה יכולתי להתבונן בו. עיניו של לירוי הסתכלו בתחילה על ישבני כשהלכתי אל המיטה, אבל לירוי מיד הרים את מבטו. זה הראה שהוא זכר, אך עדיין היה ללירוי לפחות קצת כבוד כלפיי. שחקן היה בהחלט מישהו שייתן שם למכונית שלו, אך האינסטינקטים שלי אמרו לי שהוא לא מתאים להגדרה. כשנכנסתי לדירה הדיסקרטית מוקדם יותר ציינתי בפניו שהיא מעוצבת יפה מאוד, כמעט כאילו אישה עיצבה את הדירה הדיסקרטית הזאת. זה גרם לי לתהות אם לירוי הוא גבר נשוי. אלה הבחורים שמנקים יפה אחריהם, אומרים את הדברים הנכונים למי שמספקת שירותי ליווי, ונראים טוב מכדי להיות אמתיים; כי הם היו כך. היו לי בעבר לקוחות נשואים שרצו להשתחרר מהכדור והשרשרת וליהנות קצת מהצד. אולי האישה שלהם הייתה מחניקה, או אולי גירושים היו מחיר גבוה מדי עבור הלקוחות שלי. זה לא משנה ולא היה לי בכלל אכפת. חוץ מזה, כששאלתי את לירוי על נאמנותו לרכב שלו, זו הייתה מטאפורה עדינה מצדי ששאלתי אם הוא יכול להיות נאמן לאישה. לירוי לא מצמץ ולא היסס לשנייה אחת כשאמר שהוא תמיד היה נאמן למי שהוא היה אתו. הוא היה מאוד משכנע.

אולי לירוי פשוט היה אחד מהעשירים. אלה היו מסוג הגברים שלא היו להם שליטה עצמית או משמעת וקנו כל מה שמתחשק להם. ובכל זאת, הבית שהוא גר בו לא היה יקר מדי; האמנתי שזה בית נחמד ומתון, אבל לא בית של מיליוני ₪. היה ללירוי רכב די יקר עבור הגבר הממוצע, אבל ראיתי יותר יקרים.

אחרי שיחה וחילופי דברים, החלטתי שהאזור הזה צריך להיות מחוץ לגבול בשבילי. אמרתי ללירוי שתפסה אותי מיגרנה, ופשוט התחפפתי מהמקום. הדבר האחרון שהיה בא לי זה להסתבך בחיים עם גבר כל כך מושך, שחקן אמתי, שישחק עם החיים שלי…

מאמרים מומלצים