אימייל

rft86@gmail.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

אני לא גר בחיפה, אבל ביננו, החלום הרטוב שלי היה להיות עם מישהי משם, תמיד נדמה היה לי שמדובר בנשים שקטות, לא מתירניות יתר על המידה.

אני אוהב אותן פראיות במיטה, אבל הפעם לשם שינוי רציתי להכיר נערות ליווי מדהימות שמשחקות את המשחק רק שהן במיטה, אז ביקשתי מישהי מדהימה, מישהי שנראית מדהים, צנועה כזאת, לא חשופה מדי, רציתי שהיא תראה לי את היכולת שלה במיטה.

זה היה סוג של משחק, זה גירה אותי אף יותר. א' שהייתה מאותן נערות ליווי מדהימות הגיע אליי ודפקה בדלת, היא הגיע עם ג'ינס, נעליים רגילות וחולצה פשוטה, לכאורה לא הייתה נראית כמו נערות ליווי או כמו מה שמאפיין אותן.

היא נכנסה והתנפלה עליי, לא היה שם שום מקום לדמיון, היא נישקה אותי בלהט, הלשון שלה השתרבבה לי בפה, הרגשתי שעוד רגע אני מתחרפן מזה, רוצה לזיין אותה, היא מנשקת וזה מדליק אותי בצורה משמעותית.

אני מוזג לנו יין, אנחנו רוקדים בחדר, הכול מסתחרר סביבי, אני מנסה לשאול אותה מאיפה היא בחיפה, אבל היא סותמת לי את הפה, מפרקת ממני את הבגדים, זורקת אותי למיטה, מעיפה ממני את היין ופשוט יושבת לי על הזין.

היא דוהרת עליי, היא בקושי הורידה את הבגדים, כמו סוג של חפוז, דוהרת עליי בטירוף, אני עולה ויורד, כך גם הנשימה שלי. היא מזיינת אותי ואין לי שום שליטה על שום דבר. אני מרגיש שאני מת לגמור אבל אומר לעצמי עוד קצת, לא רוצה לגמור, לא עדיין, יש עוד רגע, יש עוד זמן.

היא מתיישבת עליי, קושרת לי את הידיים למיטה, היא מנשקת לי את הצוואר, מזיינת אותי בפראות, אני מרגיש איך הזין שלי חודר אליה בחוזקה, עוד רגע אני גומר שוב, אני לא יכול להירגע ממה שקורה שם.

היא חודרת או שזה אני המחדיר? אני מרגיש שעוד רגע אני משפריץ לתוכה את הזרם המחשמל הזה שלי.

כמה פעמים וזהו, לא יכול להתאפק, אני מרגש פרץ של זרע שנכנס וחודר אליה, גומר לתוכה, אני מרגיש את הכוס שלה מתכווץ עליי, מרגיש את החום הזה.

כמה פעמים ואני פשוט נשכב ללא תזוזה, היא מחייכת, היא יוצאת ממנה ומוצצת לי ושוב עומד לי, אני מרגיש כבר את הסיבוב השני, הלילה עוד צעיר היא אומרת וממשיכה מאיפה שהפסיקה.

מאמרים מומלצים