אימייל

rft86@gmail.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

צהריים טובים לכל האנשים,

מה נסגר אתכם אנשים, לא שמעתם מעולם על קוקסינליות? כל העולם של קוקסינליות זר לכם? אז יופי שהגעתם לפה, אני אנסה לתת לכם שיעור קצר. ובכן, קוראים לי אפרת, ואני כבר בת שלושים ואחת. לא תמיד הבנתי שאני קוקסינלית, לקח לי כמה שנים טובות להבין שאני אחת מאותן קוקסינליות, בייחוד בשל תגובות החבר'ה שסבבו אותי בצבא, אז נדלקה אצלי נורה אדומה, והכול התחבר לי בקוביות, בדיוק כמו התנהלות החיים עצמם. נוסף לכל החטאים שלי, אני גם נערת ליווי.

אז ביום בהיר אחד הייתה לי פגישה מתוכננת, ונכנסתי לחדר השינה שלי, על מנת להשלים את ההכנות שלי לקראת ה"דייט". מרחתי בלק את ציפורני האצבע והבוהן שלה באדום כל כך כהה, שצבעו היה כמעט בורדו. כשהלק התייבש, הזלפתי מעט בושם צרפתי יקר מאחורי כל אוזן וקצת מעל המחשוף המפואר של החולצה. לאחר מכן מרחתי שפתון שהתאים ללק שלי. לבסוף, התיישבתי מול המראה המוארת ופיזרתי מעט צללית נחושת כדי להדגיש את עיניי. סקרתי את פניי במראה, ובסך הכללי הייתי מבסוטה מהתוצאות הסופיות. היו לי פנים בצורת אליפסה עם שפתיים מלאות וחושניות; אף פאג הפוך מעט; עצמות לחיים גבוהות מדהימות; ועיניים עמוקות כחולות עם ריסים ארוכים באופן טבעי. שערי היה רך וישר. אני יפהפייה באופן טבעי, אז הפילוסופיה שלי כלפי האיפור היא 'פחות זה יותר'.

אני והלקוח שלי, נתנאל, התכתבנו לראשונה באמצעות וואצאפ. מאוחר יותר, ניהלנו שיחות טלפון ארוכות בשביל להכיר אחד את השניה ולתכנן את המפגש שלנו, כך שידעתי איך הלקוח שלי רוצה שאני יתלבש ואיראה. לבשתי חגורת בירית וגרביים כהים. אחר כך הגיעו זוג תחתונים בגזרה צרפתית וחזייה דקה, שהחזיקו את החזה המושלם שלי למעלה ואפשרו לפטמות שלה להראות. לבסוף, החלקתי לשמלת מיני לבנה בגזרה נמוכה ונעליים שחורות עם עקבי סטילטו בגובה חמישה אינץ' שהדגישו את רגליי המדהימות.

נפגשתי עם נתנאל בדירה הדיסקרטית שהוא שכר. כבר נקודת זכות לטובתו, זה הראה לי שהוא קנאי לפרטיות שלו, בדיוק כמוני. למרות שהוא שלח לי תמונה שלו, במציאות הוא נראה הרבה יותר טוב, מה שבטוח שממש אין לו בעיה להשיג בחורות, ולא היה ברור לי למה הוא משלם על זה. אבל איך שהוא פתח את הפה, הבנתי הכול, הבחור פשוט מגמגם, אני בטוחה שזה פגע לו בביטחון העצמי. הסקס בינינו היה ממש צולע. מאכזב למדי. יש לי כלל יסוד אחד – סקס גרוע זה הפעם הראשונה והאחרונה שאני נפגשת עם הלקוח, וכך היה, וזה ממש לא קשור לעובדה שנתנאל מגמגם…

מאמרים מומלצים